Untitled

КАЛЕНДАР ІГОР

ХІХ  Відкритого Всеукраїнського турніру

з волейболу серед ветеранів присвячений пам’яті Ігоря Лисенка

Чоловіки 43+   Жінки 45+ (група «А»)

Чоловіки 50+ (група «А»)   Жінки 35+(група «А»)  (група «В»)

Чоловіки 50+   Жінки 45+(група «В»)

Чоловіки 60+   Чоловіки 65+

КУБОК

КУБОК ПОЛТАВИ 2019

серед чоловічих команд

пам’яті В.А. Агасьянца

ПІВФІНАЛИ

12 травня початок гри-15:00(зал: СДЮСШОР №2)

ПНТУ — ХІМАГРОСТЕП 2:0 (25-14/25-11)

12 травня початок гри-16:30(зал: СДЮСШОР №2)

СПРИНТЕР — ФСТ УКРАЇНА 2:1 (25-17/15-25/17-15)
ФІНАЛ

12 травня початок гри-18:00(зал: СДЮСШОР №2)

ПНТУ — СПРИНТЕР 2:0 (25-14/25-21)

ФІНАЛ 10 тур

Ігри за 1-4 місця (ФІНАЛ)

10 ТУР (21.04.2019)(зал: СДЮСШОР №2)

початок гри-15:30 (1 суддя — Бондаренко  2 суддя — Юрченко  секретар — Мицак)

СДЮСШОР№2 — ХІМАГРОСТЕП 1-3 (18-25/25-19/21-25/18-25)

початок гри-17:10 (1 суддя — Юрченко 2 суддя — Бондаренко   секретар — Мицак)

БУРОВИК — ФСТ УКРАЇНА 1-3 (25-21/12-25/20-25/15-25)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП (1-4 МІСЦЯ)
місце команда ігри перемоги поразки очки
1 ХІМАГРОСТЕП 3 2 1 10
2 ФСТ УКРАЇНА 3 2 1 8
3  СДЮСШОР№2 3 2 1 6
4 БУРОВИК 3 0 2 0

 

ФІНАЛ

Ігри за 1-4 місця (ФІНАЛ)

8 ТУР (24.02.2019)(зал: СДЮСШОР №2)

початок гри-16:00 (1 суддя — Васецький    2 суддя — Бондаренко   секретар — Мицак)

ФСТ УКРАЇНА — СДЮСШОР№2 2-3 (19-25/25-23/26-24/16-25/13-15)

початок гри-16:45 (1 суддя — Бондаренко   2 суддя — Васецький    секретар — Мицак)

ХІМАГРОСТЕП — БУРОВИК 3-1 (25-20/23-25/25-17/25-17)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП (1-4 МІСЦЯ)

місце команда ігри перемоги поразки очки
1 ХІМАГРОСТЕП 1 1 0 6
2 СДЮСШОР №2 1 1 0 3
3 ФСТ УКРАЇНА 1 0 1 3
4 БУРОВИК 1 0 1 0

ПІДСУМКИ ТУРНІРУ

XVIII МіжнароднИЙ турнір з волейболу серед чоловічих та жіночих  команд ветеранів пам`яті  Ігоря Лисенка.

чоловіки 65+
  1. ЗАПОРІЖЖЯ
  2. ПОЛТАВА
  3. «КАДЕТ» Київ
чоловіки 60+
  1. «ЖУЛЯНИ» Київ
  2. ЗАПОРІЖЖЯ
  3. «ОБОЛОНЬ» Київ
чоловіки 50+
  1. ПОЛТАВА
  2. «ФУРШЕТ» Київ
  3. КРАМАТОРСЬК
чоловіки 40+
  1. П’ЯТИХАТКИ (Дніпропетровська обл,)
  2. ПОЛТАВА
  3. ВІННИЦЯ
жінки 45+
  1. ЗАПОРІЖЖЯ
  2. «АЕРОПОРТ» Київ
  3. ДАУГАВПІЛС (LAT)
жінки 35+
  1. «КИЯНКА» Київ
  2. КЕМ’ЯНСЬКЕ
  3. ПОЛТАВА