ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

1 ТУР (21.10.2018) / (зал: СДЮСШОР №2)

початок гри- 10:00  (1 суддя — Бондаренко / 2 суддя — Юрченко / секретар — Моцак)

СПРИНТЕР- ВПК ГАЙДАМАКИ 3-0 (25-18/25-11/25-18)

початок гри- 11:45  (1 суддя — Бондаренко / 2 суддя — Юрченко / секретар — Моцак)

БУРОВИК — СПЛІТ 3-1 (27-25/16-25/29-27/25-15)

початок гри- 13:30  (1 суддя — Юрченко / 2 суддя — Бондаренко / секретар — Моцак)

ФСТ УКРАЇНА — СДЮСШОР 3-1 (25-21/25-22/22-25/25-17)

2 ТУР (04.11.2018)(зал: СДЮСШОР №2)

початок гри- 15:00  (1 суддя — Юрченко  2 суддя — Бондаренко  секретар — Мицак)      online

ВПК ГАЙДАМАКИ — СПЛІТ 3-2 (20-25/22-25/26-24/25-22/21-19)

початок гри- 18:30  (1 суддя — Юрченко  2 суддя — Бондаренко  секретар — Мицак)      online

ФСТ УКРАЇНА — ХІМАГРОСТЕП 1-3(20-25/25-19/20-25/21-25)

 

3 ТУР (25.11.2018) / (зал: СДЮСШОР №2)

початок гри- 15:00  (1 суддя — Юрченко 2 суддя — Бондаренко  секретар — Мицак)

СПРИНТЕР — ФСТ УКРАЇНА 0-3 (22-25/18-25/13-25)

початок гри- 16:45  (1 суддя — Бондаренко  2 суддя — Юрченко   секретар — Мицак)

БУРОВИК — ВПК ГАЙДАМАКИ 
3-0 (25-23/25-17/25-21)

початок гри- 18:30  (1 суддя — Юрченко  2 суддя — Бондаренко  секретар — Мицак)

СДЮСШОР — ХІМАГРОСТЕП 2-3 (23-25/25-22/16-25/25-22/12-15)

Перенесена гра   2 ТУР (16.12.2018)(зал: СДЮСШОР №2 -зал 2-)

Рішення Апеляційної комісії

початок гри-  12:00  (1 суддя — Бондоренко  секретар — Мицак )

БУРОВИК — СДЮСШОР 0-3 (22-25/22-25/18-25)
4 ТУР (16.12.2018)(зал: СДЮСШОР №2)

початок гри- 15:00  (1 суддя — Бондаренко  2 суддя — Васецький  секретар — Мицак)    online

ФСТ УКРАЇНА — СПЛІТ 3-0 (25-23/25-23/25-10)

початок гри- 16:45  (1 суддя — Васецький 2 суддя — Бондаренко  секретар — Мицак)      online

ВПК ГАЙДАМАКИ  — СДЮСШОР 0-3 (23-25/20-25/23-25)

початок гри- 18:30  (1 суддя — Бондаренко  2 суддя — Васецький  секретар — Мицак)

ХІМАГРОСТЕП — СПРИНТЕР 3-1 (25-16/25-20/24-26/25-20)

5 ТУР (20.01.2019)(зал: СДЮСШОР №2)

початок гри- 15:00  (1 суддя — Бондаренко  2 суддя — Васецький  секретар — Мицак) 

СПЛІТ — ХІМАГРОСТЕП 0-3 (21-25/15-25/20-25)

початок гри- 16:45 (1 суддя — Васецький  2 суддя — Бондаренко  секретар — Мицак) 

БУРОВИК — ФСТ УКРАЇНА 0-3 (16-25/21-25/13-25)

початок гри- 18:30 (1 суддя — Бондаренко  2 суддя — Васецький  секретар — Мицак) 

СДЮСШОР — СПРИНТЕР 2-3 (19-25/25-21/25-23/21-25/18-20)

6 ТУР (10.02.2019)(зал: СДЮСШОР №2)

початок гри-15:00 (1 суддя — Юрченко  2 суддя — Бондаренко  секретар — Мицак)

ФСТ УКРАЇНА — ВПК ГАЙДАМАКИ 0-3 (26-28/24-26/25-27)

початок гри-16:45 (1 суддя — Бондаренко  2 суддя — Юрченко  секретар — Мицак)

ХІМАГРОСТЕП — БУРОВИК 3-0 (25-18/25-17/25-23)

початок гри-18:00 (1 суддя — Юрченко  2 суддя — Бондаренко  секретар — Мицак)

СПРИНТЕР — СПЛІТ 1-3 (25-21/19-25/24-26/27-29)

7 ТУР (17.02.2019)(зал: СДЮСШОР №2)

початок гри-15:00 (1 суддя — Бондаренко  2 суддя — Юрченко  секретар — Мицак)

БУРОВИК  — СПРИНТЕР 3-1 (25-17/25-20/27-29/27-25)

початок гри-16:45 (1 суддя — Юрченко  2 суддя — Бондаренко  секретар — Мицак)

ВПК ГАЙДАМАКИ — ХІМАГРОСТЕП 1-3 (25-22/20-25/20-25/23-25)

початок гри-18:00 (1 суддя — Бондаренко  2 суддя — Юрченко  секретар — Мицак)

СДЮСШОР — СПЛІТ 3-1 (25-15/25-23/19-25/25-18)

Ігри за 1-4 місця (ФІНАЛ)

8 ТУР (24.02.2019)(зал: СДЮСШОР №2)

початок гри-16:00 (1 суддя — Васецький    2 суддя — Бондаренко   секретар — Мицак)

ФСТ УКРАЇНА — СДЮСШОР№2 2-3 (19-25/25-23/26-24/16-25/13-15)

початок гри-17:45 (1 суддя — Бондаренко   2 суддя — Васецький    секретар — Мицак)

ХІМАГРОСТЕП — БУРОВИК 3-1 (25-20/23-25/25-17/25-17)

 


9 ТУР (24.03.2019)(зал: СДЮСШОР №2)

початок гри-16:00 (1 суддя — Бондаренко  2 суддя — Юрченко  секретар — Мицак)

БУРОВИК — СДЮСШОР№2 0-3 (21-25/26-28/13-25)

початок гри-17:40 (1 суддя — Юрченко 2 суддя — Бондаренко   секретар — Мицак)

ХІМАГРОСТЕП — ФСТ УКРАЇНА 2-3 (25-20/22-25/22-25/25-22/6-15)

10 ТУР (21.04.2019)(зал: СДЮСШОР №2)

початок гри-15:30 (1 суддя — Бондаренко  2 суддя — Юрченко  секретар — Мицак)

СДЮСШОР№2 — ХІМАГРОСТЕП 1-3 (18-25/25-19/21-25/18-25)

початок гри-17:10 (1 суддя — Юрченко 2 суддя — Бондаренко   секретар — Мицак)

БУРОВИК — ФСТ УКРАЇНА 1-3 (25-21/12-25/20-25/15-25)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ